MARIAM BT AWANG DAMIT

OPSYEN BAHASA MELAYU

JAWATAN DC( GURU CEMERLANG )

 

ROZITAH BT SAIRI

KAUNSELING ( SESI PETANG )

KAUNSELOR SEKOLAH

 

ASRAH@DATU ASRAH B DATUK AMBAS

KAUNSELING ( SESI PAGI )

KAUNSELOR SEKOLAH

 

ADZLINA MADISHA

BAHASA ARAB

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

 

AISYAH BT SAMAT

LUKISAN KEJURUTERAAN

SETIAUSAHA SPM

 

ALHAMRA BT LADJASAL

OPSYEN BAHASA MELAYU

SESI PETANG

 

ANANDAN A/L MUNIANDY

OPSYEN PENDIDIKAN JASMANI DAN KESIHATAN

 

ASMAH BT ISMAIL

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

SESI PETANG

 

ASNARINA BT ABDUL RAHMAN

ICTL SESI PETANG

 

AUDREY BRENDA JAMES

TESL ( BAHASA INGGERIS )

SU HEM SESI PAGI

 

AZIMAH BT HASSAN@MALEK

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

SESI PETANG

 

BAHARIN BIN HAD

PERAKAUNAN

SUBJEK MATEMATIK SESI PETANG

 

BETHRECE LILIAN BEIN

OPSYEN KM SUBJEK P.MORAL

PENYELARAS TINGKATAN 1

 

CHARLENE ANN MALANJUM

SUBJEK BIOLOGI /

SETIAUSAHA PMR

 

CHARLES LAWRENCE@MUHAMMAD ARIFFIN

OPSYEN BAHASA INGGERIS

SESI PETANG

 

CHIN LEE HAH

SUBJEK SAINS BIOLOGI

SESI PAGI

 

CHRISTINA AK KERENG

SUBJEK MATEMATIK

SESI PETANG

 

CHUNG YIN LIN @ LINDA CHUNG

SUBJEK BIOLOGI

SETIAUSAHA JADUAL SESI PAGI

 

CONNIE BERNARD @ NAJWA ABDULLAH

SUBJEK BIO

PENYELARAS TINGKATAN 5

 

DAYANG RAFEAH BT MOHD ALLI

BAHASA INGGERIS

SU DALAMAN SESI PETANG

 

DAYANG SURIAH BT RATMAN

SUBJEK MATEMATIK

 

DING CHIN HIONG

BAHASA INGGERIS

SESI PAGI

 

EALLY FELISKA MALANJIN

SUBJEK EKONOMI

SESI PAGI

 

ERNA BT LAM

SUBJEK SAINS

SESI PAGI

 

ERVINA JAITIH

SUBJEK MUZIK

SESI PAGI

 

EVERLYN CHARLES LAJANTI@SABRINA ABDULLAH

SUBJEK BAHASA INGGERIS

 

EZRI BIN MOHD MOKHTAR

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

PENGERUSI KELAB STAF

 

FARIDAH HANIM BT NORDIN@ISHAK

SUBJEK SAINS

SESI PETANG

 

FLORAH LOH@ FARIDAH ABDULLAH

SUBJEK SASTERA

SESI PAGI

 

FONG YEE SHIN

SUBJEK PERDAGANGAN

SESI PAGI

 

GERYNA BT AHMAD

SUBJEK MATH

 

HAFLAH BT HAJI YUSOOF

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

 

HAMZAH B ABDUL RAZAK

SUBJEK SAINS

PENOLONG PENYELARAS SESI PETANG

 

HARTINIH BT MUSLIM

SUBJEK SEJARAH

SESI PAGI

 

IRENE BRENDA ANAK MARCUS

SUBJEK BAHASA MELAYU

 

ISKHANDAR BIN KARIM

TESL SESI PETANG

PENOLONG KETUA KELAB STAF

 

JAMLI BIN NASIP

SUBJEK GEOGRAFI

SESI PETANG

 

JAMREE BIN ADIMIN

TESL MUET

SESI PAGI

 

JARNI BINTI RIPUDIN

KH ERT

SESI PETANG

 

JOANNA ARWINE UNTOMON

TESL BI

GURU DATA SMK TEBOBON

 

JOHNNY PORESAI @ MOHD HAFIZ ABDULLAH

SUBJEK SEJARAH / KH ERT

SESI PETANG

 

JUNIADI BIN JUMAAT

SUBJEK FIZIK

SU DALAMAN SESI PAGI

 

JUVITA YASSIN

SUBJEK SAINS

SESI PETANG

 

LEE NYOK FAH@ERNA

SUBJEK BAHASA MELAYU

SESI PAGI

 

LIANI IKMAL BT RAMLI

TESL BI / TESL

PENYELARAS TINGKATAN 4

 

MAK YUK SIEW

SUBJEK BAHASA MELAYU

SESI PETANG

 

MARDIANA BT MUHAMMAD

KAUNSELING / KAUNSELOR

SESI PAGI

 

MESTURAH BT HJ AWANG

SUBJEK PJK

SU SUKAN SESI PETANG

 

MIZAN BIN AWAB

SUBJEK SAINS

SESI PETANG

 

MOHD FAIZ NG ABDULLAH@BUDDY

MATEMATIK TAMBAHAN

GURU SMM

 

MOHD NAZERI B MOHAMMAD

SUBJEK BAHASA MELAYU

SESI PAGI

 

MOHAMMAD SABRI BIN AMANG

SUBJEK BAHASA MELAYU

WEBMASTER SMK TEBOBON

 

NANCY HIEW MEI LING @ ZUBAIDAH ABDULLAH

SAINS / BIOLOGI

SETIAUSAHA JADUAL

 

NOORAZLI BT SAILI

SUBJEK GEOGRAFI / SEJARAH

SU JADUAL

 

NOORLINAH BT EKANG

SUBJEK EKONOMI

SESI PAGI

 

NOORSIBA BT MOHD SALLEH

BAHASA MELAYU

GURU MEDIA

 

NORAINI BT MOHD JAHIL

SUBJEK BAHASA MELAYU

SESI PAGI

 

NORANUN BT RAHABAN

SUBJEK MATEMATIK

SESI PETANG

 

NOREEN AZURA BT LAZIZ @ ABDUL AZIZ

BIOLOGI / SAINS

SETIAUSAHA PENTADBIRAN

 

NORHAYATI BINTI ARJIKAL

SUBJEK SAINS

SESI PAGI

 

NORLINAH BT BUISHLAN

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

SESI PETANG

 

NORMAH BT DEKA

SUBJEK SEJARAH

SESI PETANG

 

NURHAFIZA BINTI MOHD RUDZUAN

SUBJEK MATEMATIK

SESI PETANG

 

NURBAIZURA BT MOHD YUSOFF

SUBJEK ICT / ICTL

SESI PETANG

 

NURISIA @ NORAINI BT KAMIT

BAHASA MELAYU

SU JADUAL

 

NURIZYAN MARDIHAH

BAHASA MELAYU

SESI PETANG

 

NURSIDAH BT HARUN

SUBJEK BIOLOGI

SESI PAGI

 

OKININ BIN ASMAWI

SUBJEK SAINS / GEOGRAFI

SESI PETANG

 

RAMIDAH BT RAMIN

BAHASA MELAYU

PENGURUS KOOPERASI SEKOLAH

 

RAMZAMZAM B HJ MOHD TAHIR

SUBJEK SEJARAH

KETUA DISIPLIN SEKOLAH

 

RAWASIAH BT PAGUE

SUBJEK BAHASA MELAYU

GURU PUSAT SUMBER / BILIK AVA

 

ROBIATI BT AHMAD

PRA SEKOLAH

PENDIDIKAN AGAMA ISLAM

 

ROHAIDA HAYANI BT MUSTAPA

SUBJEK SAINS

SESI PETANG

 

ROSHILA BT HUSSIN

TESL BI

SESI PETANG

 

ROSMAH BT HASSAN

SUBJEK SEJARAH

SESI PAGI

 

ROSNIH @ ANGELA BT TUNDIM

BAHASA MELAYU / P.AM

SU STPM

 

ROSTINA BT GIMPAH

BAHASA MELAYU

SESI PETANG

 

S RAHATINI BT A.TALIB

BAHASA MELAYU

SESI PAGI

 

SALIBISTER @ SYLVESTER B LIMBAN

BAHASA INGGERIS

KETUA DISIPLIN SESI PETANG

 

SALWA BT HJ AHMAD

SUBJEK PAI

SU KURIKULUM

 

HAJI SHAFIE BIN HASSAN

KAUNSELING

KH / KT

 

SILVESTIAN PANTAU

SUBJEK GEOGRAFI

SESI PAGI

 

SITI MARWANI BT BAIDANG

SUBJEK PAI

SU TAMAN

 

SITI SHALEHAH BT SUPARMAN

QIRAAT / KKQ

SESI PETANG

 

SITI ZARAH BT HAJI BAKAR

SUBJEK PAI

SESI PAGI

 

SITI MAJUA BINTI SALIM

BAHASA MELAYU

SESI PAGI

 

SITI NURAISYAH BT SAMAT

BAHASA MELAYU

SESI PETANG

 

SURAYAH BT SALIH

KH / KH ERT

SESI PETANG

 

SUZEMIE AYU BT RAMLI

MATEMATIK

GURU DATA KOKURIKULUM

 

TAMIN HAJI ONGKKI

KH / BM

SESI PAGI

 

YUSNI NASIP

EKONOMI / GEO

PENYELARAS TINGKATAN 2

 

ZAINAB BINTI HAJARIN

GEOGRAFI

SESI PETANG.

 

 

 

 

 

PENGUMUMAN

AKTIVITI SEPANJANG BULAN JANUARI 2018
SCHOOL PLANNING COUNCIL (03/01) (17/01)
MESYUARAT JK HEM BIL 1 (04/01)
MESYUARAT JK KURIKULUM 1 (08/01)
MESYUARAT GURU KELAS 1 (09/01)
PERJUMPAAN KOKUM (KP1) (08/01) (UB1) (17/01) (SP2) (24/01) (KP2)(31/01)
MESYUARAT KOKUM BIL 1 (11/01)
MERENTAS DESA (SP1) 12/01)
TAKLIMAT & PENDAFTARAN PELAJAR TANGGUH (13/01)
MESYUARAT JK PSS BIL 1 (16/01)
MESYUARAT JK PROGRAM TS25 1 (18/01)
MESYUARAT BIDANG BIL 1 (17-19/01)
MINGGU KANTIN (15-19/01)
MESYUARAT PENGURUSAN ASET KERAJAAN & STOR (JKPAK) BIL 1 (22/01)
MESYUARAT PANITIA BIL 1 (22 - 26/01)
MESYUARAT JK DISPLIN 1 (23/01)
MESYUARAT JK PBS BIL 1 (29/01)
MESYAUARAT JPMS BIL 1 (30/01)

ENROLMEN

ENROLMEN PELAJAR 2018

Tingkatan 1: 560
Tingkatan 2: 470
Tingkatan 3: 443
Tingkatan 4: 434
Tingkatan 5: 360
JUMLAH: 

ENROLMEN GURU 2018

Jumlah Guru: 126

ENROLMEN AKP 2018

Jumlah Bukan Guru: 14

COUNTDOWN

TIME AND CALENDAR

398457_3347370804386_1272277267_33323827_1027440065_n 1.jpg

SEMAK ONLINE

PAUTAN

PAUTAN P DAN P